O WordPressie

WordPress to nie tylko platforma blogowa

WordPress przestał być kojarzony wyłącznie z blogami. To obecnie system CMS - najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią, na bazie którego powstało ponad 55 milionów serwisów internetowych o przeróżnym zastosowaniu, i z którego korzystają największe firmy.
WordPress jako system CMS

Serwisy firmowe

Na WordPressie można zbudować profesjonalną stronę firmową. Wybrać szablon dostosowany do celów biznesowych, by uzyskać pożądany efekt.

Strony produktowe

Strony produktowe na WordPressie pozwalają skupić się na zawartości dostosowanej do potrzeb użytkowników i przejrzystej prezentacji asortymentu.

Landing page

Landing page na WordPressie to możliwość szybkiego i efektywnego sposobu na budowę mocnego zaplecza dla sklepu czy strony firmowej.

 

Portale informacyjne

Na WordPressie można oprzeć zarówno proste, jak i rozbudowane serwisy informacyjne, przy wykorzystaniu gotowych funkcjonalności, bez programowania.

Serwisy sprzedażowe

WordPress może być świetnym narzędziem sprzedażowym. Mowa tu nie tylko o blogach, ale i rozbudowanych portalach i stronach produktowych.

Portale eksperckie

Coraz częściej WordPress zostaje wykorzystywany do budowy portali eksperckich, serwisów branżowych. Daje niemal nieograniczone możliwości ciekawej prezentacji serwisów.

Jak budujemy strony na WordPressie

Budowa stron na WordPressie to kilkuetapowy proces

Wychodzimy od dogłębnej analizy, następnie planujemy, projektujemy, wdrażamy pełną zawartość i optymalizujemy strony pod kątem SEO i UX.

Analiza

Dogłębna analiza to punkt wyjścia w tworzeniu stron na WordPressie

Analizujemy przedmiot działalności zleceniodawcy (jego produkt, usługę). Ustalamy jego oczekiwania względem strony i cele jakie ma spełniać witryna. Określamy grupę docelową, badamy strony konkurencji i na podstawie analiz tworzymy mapę treści. Zbieramy materiały potrzebne do wdrożenia strony na WordPressie.

Analiza rynku, grupy docelowej przed wdrożeniem WordPress
Wdrażanie stron na WordPressie wg planu

Planowanie

Planowanie jest kluczem do stworzenia spójnej strony, wykorzystującej w pełni możliwości WordPressa

Planowanie rozpoczynamy od ustalenia zarówno ogólnej wizji strony, jak i poszczególnych sekcji. Opracowujemy wstępną koncepcję układu podstron, system nawigacji oraz omawiamy wszystkie funkcjonalności (wybór szablonu, wtyczek).

Projektowanie

Projektowanie strony na WordPressie decyduje o jej późniejszej użyteczności

Projektujemy wygląd i układ strony na WordPressie tak, by była użyteczna i atrakcyjna dla klienta, przekazywała informacje w sposób czytelny i prosty. Przygotowujemy multimedia (infografiki, zdjęcia, prezentacje, animacje) dopasowane do typu strony, jej stylistyki i tematyki.

Projektowanie serwisów na WordPressie
Wdrażanie serwisów na WordPressie

Wdrożenie

Szybkie wdrożenie stron na WordPressie dzięki gotowej zawartości

Wdrażamy przygotowaną przez nas mapę strony (pełną architekturę informacji) lub współpracujemy z firmami wdrożeniowymi. Sprawne wdrożenie strony na WordPressie możliwe jest dzięki przygotowaniu pełnej zawartości strony (treść, oprawa multimedialna).

Optymalizacja

Optymalizacja stron na WordPressie to dziś gwarantowany sukces

Optymalizujemy kod strony, treści, grafikę, słowa kluczowe, strukturę linków wewnętrznych – z poziomu WordPressa, bez ingerencji w kod źródłowy skryptów. W efekcie zoptymalizowana strona jest przyjazna dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

Optymalizacja serwisów na WordPressie

Portfolio

Serwisy internetowe na WordPressie

Wdrażamy na WordPressie nie tylko blogi, ale serwisy różnego rodzaju: od informacyjnych, firmowych po produktowe, sprzedażowe i eksperckie.
wdrożenia stron na WP
napisanych postów eksperckich
wzrost przekierowań na sklep
wzrost sprzedaży z przekierowań

Case study

Serwisy firmowe, produktowe i eksperckie na WordPressie

Stworzyliśmy serwisy różnego typu dla klientów z różnych branż. Od serwisów firmowych, stron produktowych po portale eksperckie. WordPress okazał się w każdym przypadku trafnym wyborem, pozwalającym klientom osiągnąć sukces w e-biznesie.
Strona Magnat Style na laptopie i smartfonie

Serwis edukacyjno-sprzedażowy na WordPressie

Wdrożenie na platformie WordPress zaawansowanego i rozbudowanego serwisu edukacyjno-sprzedażowego, z dużą liczbą podstron. Kompleksowe wdrożenie, od opracowania struktury strony, po przygotowanie treści,

Portal ekspercki Piece Defro

Portal ekspercki na WordPressie

Portal ekspercki na WordPressie dla firmy budowlanej mocno wpierający sprzedaż. Skupia wokół marki dużą społeczność,  jest źródłem fachowej wiedzy. Dzięki temu generuje duży ruch i utrzymuje się na pierwszej stronie w Google,

Strona z dekoracyjnymi żarówkami na laptopie

Strona produktowa na WordPressie

Pełne wdrożenie strony produktowej na WordPressie z dekoracyjnymi żarówkami AC LED. Nie tylko zainstalowanie i skonfigurowanie systemu CMS, co realnie pełne zaplanowanie i wykonanie serwisu (od doboru grafiki po napisanie treści i opracowanie jej układu).

 

Praktyczna wiedza z zakresu e-commerce dla rozpoczynających, optymalizujących lub rozwijających e-biznes.

Znajdź informacje użyteczne dla siebie, przejdź na stronę praktycznymarketing.pl»

Cennik

Cennik wdrożenia serwisów na WordPressie

Nasza oferta uwzględnia trzy przedziały cenowe dostosowane do potrzeb klientów - od prostych jednostronnicowych wizytówek, bardziej rozbudowanych stron produktowych, po duże serwisy korporacyjne.

od
$1.000 PLN
  • Serwisy typu Landing Page
  • Proste (jednostronnicowe) wizytówki firmy
  • Blogi

od
$2.500 PLN
  • Strony firmowe
  • Blogi eksperckie / produktowe
  • Strony produktowe / sprzedażowe

od
$5.500 PLN
  • Serwisy firmowe i korporacyjne
  • Portale informacyjne / tematyczne
  • Rozbudowane serwisy produktowe / sprzedażowe

Zarządzanie WordPressem

Łatwe i przyjemne zarządzanie stroną na WordPressie

Bardzo przejrzysty i łatwy do opanowania edytor wizualny pozwala na szybkie i bezproblemowe tworzenie nowych podstron, edytowania zawartości, bez znajomości kodu HTML/CSS. WordPress daje wiele możliwości dostępnych z panelu administracyjnego, możesz dodawać nowe zdjęcia do galerii, nowe wpisy lub zmieniać wygląd całej strony.
Zarządzanie WordPressem z panelu bez programowania
WordPress pozwala na aktualizację i zarządzanie stroną internetową, bez konieczności programowania. Nie musisz znać języka programowania, bo masz do dyspozycji łatwy w obsłudze panel administracyjny.
Rozbudowa stron z panelu WordPress
WordPress umożliwia łatwą rozbudowę serwisów poprzez dodanie kolejnych podstron, materiałów tekstowych, zdjęć czy modułów. CMS daje praktycznie nieograniczone możliwości, możesz stworzyć rozbudowane portale, strony firmowe.
Dostosowanie grafiki z panelu WordPressa
Szatę graficzną strony opartej na WordPressie możesz zmieniać do woli, w szybkim czasie, w zależności od potrzeb. Możesz z łatwością dostosować grafikę do typu strony, charakteru branży lub własnych upodobań estetycznych.
Administracja użytkownikami WordPress
WordPress pozwala na administrację użytkownikami, zakładanie nowych kont dostępu, przydzielanie wybranemu użytkownikowi konkretnych działów na stronie www oraz wielowątkowość pracy.

Zamów stronę na WordPressie

Stworzymy każdy rodzaj serwisu na WordPressie

Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą strategię działania, ustalimy szczegóły, zaproponujemy dedykowane rozwiązania.

Telefon kontaktowy

17 276 02 27
504 467 887

Adres e-mail

biuro@e-triton.pl

Adres firmy

E-TRITON SC

Dobrzechów 446B

38-100 Strzyżów